Vybrané ponuky 0 X
Pomoc so stránkou X

Táto stránka používa cookies pre zlepšenie funkcionality. Viac informácií

Rozumiem
25. 02. 2018|Frederik, Frederika

Senior Reporting Analyst (Senec)

Miesto práce:

Bratislavský kraj Logistický park Senec, Senec

Druh pracovného pomeru:

plný úväzok, plný úväzok,

Termín nástupu:

ihneď

Ponúkaný plat:

dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Zabezpečuje finančný reporting pre potreby centrály a lokálneho manažmentu. Nastavuje finančné reportingové procesy a nástroje. Poskytuje podporu finančnému controllingu pri spracovaní rozpočtov, mesačných uzávierok a finančných analýz.
• Spracováva Skupinové finančné reporty,
• Spracováva reporty pre lokálny manažment,
• Zodpovedá za odstraňovanie intercompany rozdielov v súlade so Skupinovými pravidlami pričom spolupracuje s ostatnými entitami v rámci Skupiny na odstraňovaní IC rozdielov,
• V Exceli a SAP-e vytvára interné reporty pre účely analýz finančných výsledkov po zákazníkoch a produktoch, vytvára a mapuje strediská a účty do finančných reportov,
• Spolupracuje na spracovaní rozpočtu spoločnosti a nahráva rozpočet do skupinových reportovacích systémov a do SAP-u,
• Spolupracuje na spracovaní mesačných uzávierok a analýzach finančných výsledkov.

Informácie o výberovom konaní:

Uchádzač zaslaním osobných údajov, uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z., a, to po dobu 3 rokov. Uchádzač zároveň vyhlasuje, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Po vypršaní doby 3 rokov budú údaje zlikvidované v súlade s uvedeným zákonom.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 30.11.-0001

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
  • vysokoškolské II. stupňa
Osobnostné predpoklady a zručnosti:

• Ovládanie Excelu na pokročilej úrovni (práca s makrami),
• Schopnosť pracovať s rôznymi finančnými a reportingovými systémami,
• Prax vo finančnom controllingu a reportingu
• Vynikajúce komunikačné schopnosti (slovom i písmom).

Profil spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

DHL, jeden z popredných poskytovateľov prepravných a logistických služieb, oslavuje celých 31 rokov pôsobenia na slovenskom trhu. Spoločnosť začala ako jedna z prvých poskytovať medzinárodné expresné prepravné služby na území bývalého Československa už v roku 1986. O dva roky na to otvorila spoločnosť vlastné sortovacie stredisko na bratislavskom letisku a o ďalších 5 rokov spustila letecké spojenie medzi Bratislavou a Viedňou. Vďaka strategickej integrácii popredného prepravcu Danzas a odborníka na logistický reťazec Exel sa portfólio služieb DHL aj v rámci Slovenska výrazne rozšírilo a zo špecialistu na expresnú prepravu sa stala spoločnosť, ktorá dnes prostredníctvom štyroch špecializovaných divízií ponúka komplexné portfólio logistických a prepravných služieb – od cestnej a železničnej nákladnej prepravy, cez námornú a leteckú nákladnú prepravu, až po skladovanie a riadenie dodávateľských reťazcov.

V súčasnosti spoločnosť na Slovensku zamestnáva viac ako 3500 ľudí v 5 divíziách (Express, Freight, Supply Chain, Global Forwarding a Parcel), disponuje skladovou plochou, ktorá by zabrala viac ako 50 futbalových ihrísk, ročne prepraví kamiónmi zásielky o hmotnosti 57 Eifellových veží (570 000 ton), odšpedituje takmer 120 000 námorných kontajnerov s celkovým objemom viac ako 25 mil. m3 a jej triediacim strediskom prejde viac ako 2,5 milióna expresných zásielok.

Zabezpečenie vysoko kvalifikovaných zamestnancov je kľúčom k úspechu spoločnosti DHL, pričom neustále investuje do vzdelávania zamestnancov. Spoločnosť okrem základných vstupných kurzov organizuje vzdelávanie vo forme špeciálnych programov a školení pre zamestnancov. Pre našich zamestnancov chceme byť prvou voľbou.

Oblasť pôsobenia:

Doprava, skladovanie, poštové služby

Kontaktné údaje:

Anna Krasňanská
Poslať životopis

Webstránka:

http://www.dhl.sk

Spoločnosť: DHL Logistics (Slovakia), spol. s r.o.
Počet zamestnancov:

3500 zamestnancov

Adresa:

DHL Logistics (Slovakia), spol. s r.o.
Dialničná 2, 90301 Senec

Sídlo spoločnosti

Ako s vám pači begin.sk?
66%
9%
27%
Čo by ste vylepšili?
58%
43%